fbpx

Atrakcje

PAINTBALL LASEROWY

ROZGRYWKA LASER TAG TO POŁĄCZENIE MILITARNEJ SYMULACJI POLA WALKI ALE Z INTERAKTYWNYM SYSTEMEM RODEM Z GIER KOMPUTEROWYCH. PONIEWAŻ SĄ OSOBY CENIĄCE SOBIE BEZPIECZEŃSTWO WIĘC JEST TO NAJLEPSZA ALTERNATYWA. DZIĘKI UŻYTEMU SYSTEMOWI CZUJNIKÓW I STRZELANIA WIĄZKĄ PODCZERWIENI NIE MUSIMY OBAWIAĆ SIĘ BÓLU JAK W PRZYPADKU ASG CZY TRADYCYJNEGO PAINTBALLA. STANDARDOWA ROZGRYWKA PRZEWIDUJE GRY TYPU DEATHMATCH (ILOŚĆ ZESTRZELEŃ PRZECIWNIKA), CAPTURE THE FLAG (PRZEJĘCIE BAZY), POINT DESTRUCTION (ZNISZCZENIE BAZY).

DRIFTUJĄCE GOKARTY

DRIFTUJĄCE GOKARTY TO SZALONA I EMOCJONUJĄCA ROZRYWKA DLA KAŻDEGO. DZIĘKI AKUMULATOROWYM SAMOCHODZIKOM Z ŁATWOŚCIĄ OPANUJESZ UMIEJĘTNOŚĆ PROWADZENIA. PORUSZAJĄC SIĘ PO SPECJALNIE PRZYGOTOWANYM TORZE WYŚCIGOWYM (MODYFIKOWANYM W ZALEŻNOŚCI OD PRZEDZIAŁU WIEKOWEGO UCZESTNIKÓW) ZACIĄGAJĄC JEDNOCZEŚNIE SPECJALNĄ DŹWIGNIĘ NAUCZYSZ SIĘ DRIFTU, ZAKRĘCISZ BĄCZKA, A OSTRY ZAKRĘT POKONASZ BOKIEM. JEŚLI JEDNAK ODCZUWASZ OPORY PRZED ZWARIOWANĄ JAZDĄ – BEZ OBAW- NA GOKARTACH MOŻNA RÓWNIEŻ JEŹDZIĆ W SPOSÓB W PEŁNI KONTROLOWANY.

VR – GROTA WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

W GROCIE WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI PRZENIESIESZ SIĘ DO ZUPEŁNIE NOWYCH ŚWIATÓW, ALE TEŻ PEŁNYCH WIELU FASCYNUJĄCYCH PRZYGÓD ORAZ WCIELISZ SIĘ W PRZERÓŻNE POSTACIE. WIRTUALNY ŚWIAT JEST TAK REALISTYCZNY, ŻE BĘDZIESZ MIAŁ WRAŻENIE, ŻE NAPRAWDĘ TAM JESTEŚ. JEST TO DOSKONAŁA OKAZJA DO SPĘDZENIA CZASU W GRONIE RODZINY I PRZYJACIÓŁ. WIĘC RAZEM PRZEMIERZCIE DŻUNGLĘ I POKONAJCIE DZIKĄ ZWIERZYNĘ! NAUCZYCIE SIĘ WSPÓŁPRACOWAĆ ABY W INNEJ GRZE ZBUDOWAĆ MOST ŁĄCZĄCY WASZE ODDALONE OD SIEBIE WYSPY. JEST TO NOWY WYMIAR GIER KOMPUTEROWYCH, W  KTÓRE GRAJĄC ZAANGAŻUJESZ CAŁE SWOJE CIAŁO!

STRZELANIE Z ŁUKU DO TARCZY

STRZELANIE Z ŁUKU DO CELU TO ŚWIETNA ROZRYWKA ZARÓWNO DLA DZIECI JAK I DOROSŁYCH. CELNY STRZAŁ WYMAGA SKUPIENIA, CIERPLIWOŚCI A PRZEDE WSZYSTKIM UMIEJĘTNOŚCI PANOWANIA NAD EMOCJAMI. STRZELANIE Z ŁUKU PRZYNOSI OGROM SATYSFAKCJI, KTÓRĄ NIOSĄ ZA SOBĄ KOLEJNE CELNE STRZAŁY. JEST RÓWNIEŻ ŚWIETNĄ OKAZJĄ NA RODZINNE BĄDŹ PRZYJACIELSKIE WSPÓŁZAWODNICTWO. IDEALNA DYSCYPLINA DO ROZGRYWANIA Z NAJMŁODSZYMI, KTÓRZY JESZCZE OBAWIAJĄ SIĘ SKORZYSTANIA Z SIEKIEROWNI.

DMUCHANE KULE

JEST TO REKREACYJNA FORMA PIŁKI NOŻNEJ W SPECJALNIE PRZYGOTOWANYCH DO TEGO DMUCHANYCH, SFERYCZNYCH KULACH. ZASADY GRY SĄ TAKIE SAME JAK W POWSZECHNIE ZNANYM FUTBOLU, JEDNAK ZAKŁADANE NA PLECY ZA POMOCĄ SPECJALNYCH SZELEK, GUMOWE KULE SKUTECZNIE UTRUDNIAJĄ KOORDYNACJĘ RUCHÓW ORAZ ZACHOWANIE RÓWNOWAGI- A CO ZA TYM IDZIE CELNE TRAFIENIE W PIŁKĘ. GDY JUŻ ZNUDZI NAM SIĘ GRA ZGODNA Z ZASADAMI, MOŻNA PO PROSTU ODBIJAĆ SIĘ OD SIEBIE SPRAWDZAJĄC, KTO DŁUŻEJ UTRZYMA SIĘ NA NOGACH. ZABAWY PRZYNOSI WIELE RADOŚCI I SATYSFAKCJI, KTÓRĄ DAJE PRZEWRÓCENIE PRZECIWNIKA BĄDŹ ZDOBYCIE BRAMKI.

SIEKIEROWNIA

RZUT SIEKIERĄ LUB NOŻEM DO CELU TO ZUPEŁNIE NOWY WYMIAR ROZRYWKI, WYMAGAJĄCY NIEZWYKŁEGO SKUPIENIA I KONCENTRACJI. ROZŁADUJESZ TU SWOJE NAPIĘCIE ALE RÓWNIEŻ ZRELAKSUJESZ SIĘ RYWALIZUJĄC Z PRZYJACIÓŁMI O ILOŚĆ ZDOBYTYCH PUNKTÓW CZY GRAJĄC Z NIMI W  KÓŁKO I KRZYŻYK. PRZYGOTOWALIŚMY DLA WAS 4 SPECJALNE TORY ORAZ PROFESJONALNY SPRZĘT. Z POZORU BANALNIE ŁATWA GRA, A W RZECZYWISTOŚCI STANOWIĄCA PRAWDZIWE WYZWANIE. ROZGRYWKA SPRZYJA ROZWOJOWI MOTORYKI I PANOWANIA NAD SWOIMI EMOCJAMI.

ŁUCZNICTWO

W ARCHERY TAG UCZESTNICY MAJĄ OKAZJĘ WCIELIĆ SIĘ W ŁUCZNIKA I WRAZ Z DRUŻYNĄ RYWALIZOWAĆ Z PRZECIWNIKAMI, WYKORZYSTUJĄC SPECJALNIE PRZYGOTOWANE DO TEGO ŁUKI I BEZPIECZNE STRZAŁKI Z PIANKOWYMI KOŃCÓWKAMI. GRA JEST BEZPIECZNA I DOSTĘPNA DLA OSÓB W KAŻDYM WIEKU, NIE WYMAGA SPECJALISTYCZNEJ WIEDZY ANI UMIEJĘTNOŚCI. PODCZAS GRY UCZESTNICY WSPÓŁPRACUJĄ ZE SOBĄ, UCZĄ SIĘ TAKTYKI I STRATEGII. GRA WYZWALA OGROMNE EMOCJE I ADRENALINĘ. TO DOSKONAŁA OKAZJA DO INTEGRACJI I BUDOWANIA WIĘZI Z PRZYJACIÓŁMI LUB WSPÓŁPRACOWNIKAMI.

STRZELNICA ASG

REPLIKI ASG TO URZĄDZENIA PNEUMATYCZNE PRZYPOMINAJĄCE WYGLĄDEM BROŃ PALNĄ, KTÓRE SĄ PRZYSTOSOWANE DO WYSTRZELIWANIA KULEK, KTÓRYMI NALEŻY TRAFIĆ W SPECJALNĄ TARCZĘ. GRA W ASG TO NIE TYLKO WSPANIAŁA ZABAWA, ALE TAKŻE DOSKONAŁY SPOSÓB NA ROZWIJANIE KONCENTRACJI, PRECYZJI I REFLEKSU. STANOWI RÓWNIEŻ ŚWIETNE MIEJSCE DO SPĘDZENIA CZASU Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI, GDZIE MOŻNA RYWALIZOWAĆ W BEZPIECZNYM I KONTROLOWANYM ŚRODOWISKU. WARTO ZAZNACZYĆ, ŻE STRZELANIE Z REPLIK ASG TO DOBRY SPOSÓB NA NAUKĘ BEZPIECZNEGO I ODPOWIEDZIALNEGO KORZYSTANIA Z BRONI.